*Sobota, Olomouc, 12. 3. 2022. *

Krásný zážitek, který ocenili všichni členové širšího výběru talentované mládeže oddílů Moravskoslezského kraje. Skvělé podmínky, sportem provoněná atmosféra a výborná skladba trenérů, to vše byla magická kombinace pro nevšední sportovní zážitek!

V rámci dalšího z řady soustředění talentované mládeže se sešla celá stovka sportovců. Kemp byl rozdělen na dvě tréninkové skupiny, které se zaměřovaly na disciplíny kata a kumite. Nevšední zážitek připravil v kumite především lektor Mgr. Klaudio Farmadín bývalý slovenský reprezentant (medailista z WKF a EKF) a nejúspěšnější oddílový trenér Slovenska. Disciplínu kata vedl Bc. Lukáš Miklo, který společně s dalšími trenéry zajistil kvalitní
přípravu před nacházejícími závody.

V průběhu šesti hodin tréninků probíhala příprava na soutěžní sezónu 2022, praktická cvičení v souvislosti se změnami pravidel a soutěžního řádu a v neposlední řadě rozbor aktuálních trendů ve sportovní přípravě.

Velký dík patří hlavním organizátorům z řad OSKe za jejich výbornou přípravu, výběr lektorů a chuť uspořádat akci tak velkého rozsahu.

Děkujeme.

 

MSKe

 

About Author