skoleni-treneru-2019

23.2. – 24.2. proběhlo školení a doškolení trenérů III. tř. Moravskoslezského kraje pod záštitou TMK MSKe.

Milým a skutečným překvapením tohoto školení byl počet účastníků, který se vyšplhal na 35 trenérů pouze ze severní Moravy. Strávili jsme tak karatistickou sobotu a neděli v kolektivu kolegů trenérů s pohodovou atmosférou i přes to, že některé lekce byli fyzicky náročné.

Lektoři pro školení ve složení Dalibor Žídek (první pomoc a zdravověda), Lukáš Miklo (kihon, kata, bunkai, teorie, kondiční příprava), David Dvořák (specializace kumite) a Václav Vaněček (Okinawa, kihon, kihon kumite) měli připravený nabitý program, díky kterému se všichni zúčastnění nenudili, spíš naopak.
Tímto bych rád ještě jednou poděkoval lektorům za svůj čas a skvěle připravený program.
Děkuji trenérům za tak skvělou účast a výbornou náladu a děkuji ještě za to, že cvičili skutečně všichni po celou dobu školení a nikdo se nevymlouval, že ho něco bolí, nebo že kvůli něčemu nemůže, za to Vám patří můj veliký obdiv a respekt.

Doufám, že se příště a to i na jiných seminářích sejdeme v takovém počtu, s tak skvělou atmosférou, jakou jsme si během tohoto školení dokázali mezi sebou navodit. Po tomto školení byla vytvořena úplně nová databáze trenérů III tř. kraje, kterou zveřejním po dokončení všech náležitostí nových trenérů trojek a po odevzdání jejich závěrečné práce.

TMK MSKe: Bc. Lukáš Miklo

 

skoleni-treneru-2019

About Author