Vážení trenéři a předsedové klubů Mske.

Jako každé dva roky i tento se pořádají Letní olympijské hry dětí a mládeže 2017. Odkaz zde: http://odm.olympic.cz/2017.

Tentokrát se hry odehrávají v Brně a to ve dnech 24. 6. 2017 – 29. 6. 2017. Děti se vybírají průběžně z umístění v žebříčcích závodů, jako karate records a sportdata. Ovšem také objektivně ze sledování závodů, kterých se zúčastnili a to především na domácích NP a MČR. Výběr je v podstatě hotov a kategorie pro LODM 2017 jsou mladší a starší žáci a žačky v počtu 8 závodníků dohromady. Tzn. jedna kategorie – 4 závodníci a to dva kluci a dvě holky. Při výběru jsme brali také v úvahu, aby každý závodník obstál jak v kata, tak v kumite, ať obsadíme co nejvíce startovních pozic.

Tento rok máme konečně po dlouhé době slušný výběr závodníků, kteří jsou schopni obstát v konkurenci a urvat pro náš kraj medailová umístění. Přesto dávám ještě možnost v případě Vašeho zájmu dohlásit Vašeho závodníka, nebo závodnici a to zejména v kategorii st. žactva jako náhradníky, nebo nahradit již vybrané. Pokud si myslíte, že je v Moravskoslezském kraji Váš závodník nejlepší a je schopen výborně reprezentovat kraj jak za kata, tak za kumite, tak mě prosím kontaktujte.
Na 13. 5. – 14. 5. plánuji poslední dvoudenní seminář pro účastníky LODM 2017 a tam můžeme popřípadě porovnat nové zájemce a vybrat ty nejlepší.

V případě zájmu mi prosím pište, nebo volejte do konce dubna. Úplná uzavírka přihlášek bude 15. května 2017 poté již bude muset být provedena registrace na ČUS MSK Ostrava. Email: lukasmiklo@seznam.cz, nebo tmksmske@seznam.cz, nebo volejte 773 759 875

S pozdravem:
Bc. Lukáš Miklo předseda TMK MSKe

About Author