Vážení sportovní přátelé a členové Mske,

Po delší časové odmlce a delší době, mohu konečně potvrdit, že regionální školení trenérů III Tř. může opět začít. Dlouhá odmlka byla bohužel způsobena nejistotou a neustálým zjišťováním informací o legalitě regionálních trenérů v závislosti na novém systému rozdělení trenérů ČSKe a kreditovém systému. Regionální trenéři III Tř. MSKe jsou tedy platnými trenéry v Regionu MSKe. Od tohoto měsíce (Říjen 2018) bude tedy automaticky prodloužena licence trenéra III Tř. MSKe pro všechny stávající trenéry III Tř. MSKe, kteří splnili a splňují podmínky pro tuto činnost.

Avšak pouze do prvního školení a přeškolení trenérů, které proběhne v prvním kvartálu roku 2019. Pro trenéry III Tř. MSKe neplatí kreditový systém ČSKe, ovšem budou muset splňovat stávající podmínky a to, že se musí alespoň jednou za dva roky zúčastnit školení trenérů III Tř. MSKe, aby tato licence mohla být prodloužena. V opačném případě bude tato licence odebrána a trenér svou činnost bude brát na svou zodpovědnost. Věřím tomu, že Vás tato informace potěšila a znova se těším na společném setkání a cvičení na začátku roku 2019.

Budu teď aktualizovat seznam stávajících trenérů III Tř. MSKe, ovšem věřím tomu, že se u některých z Vás údaje změnily, např. bydliště, tel. číslo apod. Proto prosím Ty, u kterých nastala podobná změna o aktualizování údajů. Pište prosím na tmksmske@seznam.cz  nebo lukasmiklo@seznam.cz.


 

Další informace se týká SCM a výběru mládeže pro SCM. Jistě jste zaregistrovali, že se konečně pohnuly ledy ohledně fungování a seminářů SCM. Nyní jednáme o spolupráci také s jihomoravským krajem, kde si mohou děti zacvičit s těmi nejlepšími z kraje. Na severní Moravě postupně již vytváříme systém seminářů pro děti vybrané do SCM, o kterých se zanedlouho dozvíte. První soustředění SCM celé Moravy, které se bude konat v Brně, včetně nominovaných dětí najdete již teď na stránkách ČSKe. Děti jsou samozřejmě vybírány podle tabulek umístění na českých závodech. Kdo, by chtěl navrhnout svého závodníka do SCM, samozřejmě s tím nebudu mít problém. Musíte mi to ale napsat společně s jeho výsledkovou listinou ze závodů.

Příloha k dokumentu ke stažení ZDE.

S přáním pěkného dne,
předseda TMK MSKe Lukáš Miklo

About Author