KGPO2017

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na 13. ročník mezinárodního turnaje KARATE GRAND PRIX OSTRAVA, který se uskuteční 4.11.2017 v Ostravě.

Turnaj se koná ve zbrusu nové atletické hale, opět máme připraveny žákovské kategorie do 7.kyu, kategorie kata týmů i masters!

Díky poloze našeho kraje, očekáváme velkou konkurenci ze zahraničí, zejména ze sousedního Slovenska a Polska. Minulý rok jsme přivítali závodníky z 10 států světa, věříme, že letos počet překonáme. Momentálně jednáme o účasti velkých výprav z Ukrajiny, Ruska nebo Gruzie.

Věříme, že účast na takové akci s možnosti změřit síly se závodníky ze zahraničí oceníte a také věříme, že vidět vrcholné výkony bude pro všechny velkým zážitkem.

Poučeni z minulého ročníků, děláme několik organizačních změn. Z důvodu obav z opětovného pozdního začátku soutěže, již nebude možné dohlásit závodníky na místě. Uzávěrka registrace přes sportdata je ve středu 1.11.2017! V pátek již budou k dispozici online pavouky a nové losování kategorií nebude možné. Další změnou, která přispěje k rychlejšímu a hladšímu průběhu soutěže je omezení počtu startů. Více k pravidlům naleznete v propozicích zde: http://grandprixostrava.com/bulletin

Registrujte se prosím co nejdříve přes sportdata zde: https://goo.gl/JHsNth

Více informací o Grand Prix naleznete na oficiálním webu www.grandprixostrava.com nebo našem facebooku: www.facebook.com/KarateGrandPrixOstrava.

Těšíme se na Vás v Ostravě

S úctou

Tým Karate Grand Prix Ostrava

KGPO2017

About Author