Mistrovství české republiky mládeže 2014

V neděli 7. 12. 2014 proběhlo v Českých Budějovicích MČR mládeže v karate. Tohoto republikového šampionátu se zúčastnilo takřka 500 závodníků z 65klubů ČR.
Samozřejmosti bylo, že zde měli zastoupení i závodníci klubů severomoravského svazu karate.

Musím podotknout, že úroveň celého šampionátu byla na velmi dobré úrovni.

V konečném celkovém hodnocení si nejlépe počínali závodníci SKK Budo Havířov, kteří získali celkem 7 medailí z toho 1 zlatou, 3 stříbrné, 3 bronzové a několik bodovatelných 4. míst. Všechny medaile vybojovali v soutěži kumite.V celkovém pořadí získali celkem 224 bodů což stačilo na vynikající 5. místo z 65klubů.
Dalším následujícím klubem, který získal medaili byl KK Jeseník a to hned zlatou v soutěži kata. V celkovém pořadí mají celkem 56 bodů a obsadili 24. místo.
V těsném závěsu se ziskem 1 zlaté medaile v soutěži kata je další klub Karate Tygr Shotokan, který získal 48 bodů a obsadil 26. místo.
Posledním medailovým zástupcem byl Attfis Ostrava, který získal dvě bronzové medaile a ziskem 40 bodů a obsadil 30. místo.

Všem zúčastněným klubům chci jménem celého výkonného výboru SmSKe poděkovat za vzornou reprezentaci svýchoddílů a tím i našeho svazu.