LODM2017-1

Proběhlo další z několika soustředění určených pro závodníky reprezentující Moravskoslezský svaz karate na VIII. Letních Olympijských hrách v Brně 2017.

Ve dnech 13. a 14. 5. 2017 jsme se již po několikáté sešli se závodníky, kteří jedou na letní olympiádu mládeže, abychom doladili poslední věci, společně si zacvičili a hlavně abychom sestavili kata team pro obě kategorie. Závodníci už na nástupu dostali jako pozornost kvalitní sportovní tašky a hned byli pozitivně naladěni na náročná dvoudenní cvičení. Především se ladil kata team s bunkai, který je poskládán z různých klubů a další jednotlivci makali na kata a kumite. Závodníci přistupovali ke cvičení velmi zodpovědně, za co jim patří veliká pochvala. Nebojím se říci, že máme našlápnuto k umístění na medailových pozicích ve všech disciplínách. Byli nakonec vybráni skutečně jedni z nejlepších v kraji ze tří klubů v závislosti na závodních výsledcích na českých a také zahraničních závodech. Konkurence bude v Brně velice kvalitní, což je samozřejmě jen dobře a moc se těšíme na kvalitní duely.
Rád bych poděkoval závodníkům za jejich zodpovědný přístup na všech seminářích, které k tomuto účelu proběhly a navíc místopředsedovi MSKe Vladimíru Ryskovi a trenérovi Filipovi Saidlovi za pomoc při trénování a přípravě.

Za TMK MSKe Bc. Lukáš Miklo

LODM2017-1

LODM2017-2

LODM2017-3

About Author