Get Adobe Flash player

Výsledky krajského přeboru SmSKe 2014

KATA:

Dorostenky
Korabečná Barbora
Rotterová Anna

Dorotenci
Tomeček Ondřej
Říman Jan

Junioři
Ecler Adam
Figala Dušan
Pohrom Jakub

Ženy
Bědroňová Ester
Škodová Veronika
Palkovská Veronika

Muži
Pohrom Jakub
Wojewoda Ondřej

Juniorky
Bědroňová Ester
Ištvanyfyová Kristýna
Palkovská Veronika
Makulová Michaela

Ml. žákyně 10-11 let
Bárciová Barbora
Švrčková Andrea
Filipová Kristýna
Čubová Eliška

St. žáci 12-13 let
Stárek David
Plevák Patrik
Malčík Matěj
Gřesík Martin

Ml. žákyně 7-9 let
Calábrová Dominika
Ondroušíková Amálie

St. žákyně 12-13 let
Placzková Karolína
Kašparová Martina

Ml. žáci 10-11 let
Perutka Ondřej
Pochman Jiří
Jalůvka Radim
Majnuš Adam

Ml. žáci 7-9 let
Pasker René
Stolár Jan
Válek Vojtěch
Hlobil Lukáš

 

Kumite:

Dorostenci -63
Tokarčík Daniel
Tomeček Ondřej
Sniegoň Ondřej

Dorostenky -47
Dostálová Kateřina

Juniorky +59
Skalíková Hana

Dorostenci -52
Slonina Michal

Ml. žákyně 7-9 let -30
Ondroušíková Amálie

Ml. žákyně 7-9 let +30
Calábrová Dominika

St. žákyně -50
Placzková Karolína

Junioři +76
Lecián Kristián

Senioři OPEN
PanáčekJiří
Vaverka Lubomír
Hirner Silvestr
Klemens Michal

St. žákyně +50
Kukková Kateřina

Ženy -68
Šajnarová Štepánka

Ženy OPEN
Šajnarová Štepánka

Muži -75
Dvořák David
Koměrský Michal
Galuška Michal
Wojewoda Ondřej

St. žáci -60
Posolda David
Lengsfeld Jakub

Ml. žáci 10-11 let +41
Puffer Richard
Beckovský Martin
Pochman Jiří
Bednár Martin

Dorostenky -54
Rotterová Anna
Pěgřimová Michaela
Rapantová Kristýna

St. žáci -52
Šebek David
Gřesík Martin

St. žáci -45
Dvořák Filip
Malčík Matěj
Plevák Patrik
Ferad Jakub

Junioři -61
Samson Grigorjan
Pinkas Karel
Pohrom Jakub
Macurák M.

Ml. žákyně 10-11 let +35
Chyblíková Nikola
Petříková Daniela

St. žáci -39
Ngueyn Daniel
Žabčík Robin
Sluka Martin
Kučera Antonín

Ml. žáci 10-11 let -41
Březovan Robert
Matušek Ondřej
Marcos Hernandez

Ml. žákyně 10-11 let -35
Baloghová Barbora
Suchánková Amálie
Čubová Eliška

Ml. žáci 10-11 let -35
Rotter David
Perutka Ondřej

Ml. žáci 7-9 let +32
Stolár Jan
Válek Vojtěch
Pochman Jakub

Ml. žáci 10-11 let -30
Jančo Milan
Chmelíček Filip

Muži +84
Hirner Silvestr
Felix Jiří
Vaverka Lubomír
Klemens Michal

Juniorky -53
Dittmannová Kateřina
Makulová Michaela

Junioři -68
Krupinský Jakub
Gorgol Marek

Juniorky -59
Ištvanfyová Kateřina
Dostálová Gabriela

Muži -84
Panáček Jiří
Špringer Adam

Dorostenci -57
Macurák Radek
Beckovský Michal

Případné nepřesnosti hlaste na stk.smske@seznam.cz nebo na 737 888 179.

Stanovy MSKe 
Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.